Leden

 
Rayan Dubar
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Iordanis Efraimidis
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Lakshmi Ghogli
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Vladimiros Kirsanidis
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Siddarth Kumar
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Riaan Mahabali
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Shaqir Mahabali
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Shavin Sewradj
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Vivian Ta
Taekwondo Zwarte Band ( 1e Poom/ Dan)
Jeniyah Banda
Taekwondo Zwarte Slip (1e Geup)
Pavlos Grigoriadis
Taekwondo Zwarte Slip (1e Geup)
Shiven Jaggi
Taekwondo Zwarte Slip (1e Geup)
Alexandros Kourmpanov
Taekwondo Zwarte Slip (1e Geup)
Revi Bhagwandas
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Sheetal GangaramPanday
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Angel Kirimov
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Maja Kourmpanova
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
July Mahabir
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Viktoria Ntolesidou
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Shauzin Syeda
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Nivaeno Thomas
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Alexis Valavanidis
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Nabi Zargkaropoulos
Taekwondo Rode Band (2e Geup) A
Shaimah Syeda
Taekwondo Rode Slip (3e Geup)
Mateusz Debrowski
Taekwondo Blauwe Band (4e Geup)
Najeeb Dinmahomed
Taekwondo Blauwe Band (4e Geup)
Emin Kayakli
Taekwondo Blauwe Band (4e Geup)
Savvas Kirsanidis
Taekwondo Blauwe Band (4e Geup)
Rohit Wolfert
Taekwondo Blauwe Band (4e Geup)
Vishanie Banda
Taekwondo Blauwe Slip (5e Geup)
Oskar Debrowski
Taekwondo Blauwe Slip (5e Geup)
Sharanya Sewradj
Taekwondo Blauwe Slip (5e Geup)
Joweny Tdlohreg
Taekwondo Blauwe Slip (5e Geup)
Quincy Tdlohreg
Taekwondo Blauwe Slip (5e Geup)
Jamila Dinmahomed
Taekwondo Groene Band (6e Geup) B
Rafi Dinmahomed
Taekwondo Groene Band (6e Geup) B
Zahier Ghoerahoe
Taekwondo Groene Band (6e Geup) B
Shivayam Marhe
Taekwondo Groene Band (6e Geup) B
Marwa Taybi
Taekwondo Groene Band (6e Geup) B
Ilkay Ileri
Taekwondo Groene Slip (7e Geup)
Hamza Maden
Taekwondo Groene Slip (7e Geup)
Vishesh Raghoenath
Taekwondo Groene Slip (7e Geup)
Safouane Taybi
Taekwondo Groene Slip (7e Geup)
Ishmeet Singh
Taekwondo Gele Band (8e Geup)
Djenna Douiri
Taekwondo Gele Slip (9e Geup)
Erwin Michailovskij
Taekwondo Gele Slip (9e Geup)
Agam Singh
Taekwondo Gele Slip (9e Geup)
Catalin Slanina
Taekwondo Gele Slip (9e Geup)
Stefan Slanina
Taekwondo Gele Slip (9e Geup)
Arden Bayryam
Taekwondo Witte Band (10e Geup) C
Kacper Kabot
Taekwondo Witte Band (10e Geup) C